Porady

Najlepszy prezent urodzinowy dla każdego mężczyzny!

22 lipca 2016
Najlepszy prezent urodzinowy dla każdego mężczyzny!

fot. materiały redakcyjne

Niedługo nasz redakcyjny kolega będzie obchodzić urodziny. W związku z tym, że w naszej redakcji kultywujemy tradycję obdarowywania prezentami (najczęściej zabawnymi) wszystkich jubilatów czy solenizantów, z którymi pracujemy na co dzień tym razem postanowiliśmy zrobić wyjątek i sprawić naszemu koledze taki prezent, jaki każdy z nas chciałby dostać. Pomysły były różne, począwszy od najnowszych tytułów gier na konsole kończąc na zaawansowanych pulsometrach do biegania (tak, nasz kolega to maratończyk).

Jednak jak na ironie losu najlepszym pomysłem okazało się wykupienie jazdy rasowym, sportowym samochodem w dosłownym słowa tego znaczeniu! Mimo, że wszyscy pracujemy w redakcji portalu motoryzacyjnego i często mamy okazję testować różne modele aut to jednak nie codziennie trafia się okazja przejażdżką np. 560 konnym Lamborghini Gallardo! Tak więc decyzja zapadła. Teraz szukamy odpowiedniego auta!

Ponieważ prezenty tego typu oferuje zaledwie kilka firm w Polsce nie mieliśmy problemu z ich wyszukaniem i porównaniem. W chwili przeglądania dostępnych ofert najbardziej spodobała nam się opcja jazdy 640 konnym Dodge Viperem w GO-Racing.pl ponieważ było to aktualnie najmocniejsze auto z naprawdę długiej listy a dodatkowo cena też całkiem atrakcyjna.

Prezent - Jazda Doge Viper

Później poszło już szybko, tzn. telefon do Go Racing w celu zadania kilku pytań odnośnie płatności, dostępnych terminów i lokalizacji, w której chcemy odbyć jazdę. Szczególnie godne pochwalenia było to, że wykupiona jazda jest ważna przez 12 miesięcy! Nie musimy się obawiać, że podczas opłaty zarezerwowany przez nas termin będzie nijak pasował do czasu wolnego obdarowywanej przez nas osoby.

Zanim jednak zdecydowaliśmy się na zakup postanowiliśmy jeszcze na własnej skórze sprawdzić jak to wszystko się odbywa. Najbliższy względem naszej lokalizacji okazał się Moto Park Ułęż znajdujący się około godziny jazdy od Warszawy. Gdy dojechaliśmy na miejsce zobaczyliśmy tor długości 2500 metrów i szerokości 30 metrów z licznymi zakrętami i jedną długą prostą, na której można było rozpędzić się do na prawdę dużych prędkości. Został on zaadaptowany z nieużywanego już lotniska natomiast jezdnia pokryta asfaltem sprawiała wrażenie całkiem porządnej – w sumie jak to na lotnisku przystało.

Porozmawialiśmy z personelem obsługującym jazdy, który w bardzo prosty i przystępny sposób wytłumaczył nam krok po kroku co będzie czekać naszego kolegę, gdy już przyjedzie wykorzystać swój prezent. Mieliśmy także okazję zobaczyć jak jeden ze szczęśliwców właśnie szykował się do jazdy wspomnianym już Lamborghini Gallardo – oczywiście takiej okazji nie mogliśmy sobie odpuścić aby posłuchać pięknego ryku silnika przy starcie.

Jazda - Lamborghini Gallardo

Zapewnieni tym, że szykowana przez nas niespodzianka z pewnością będzie świetnym prezentem, na który warto wydać każdą złotówkę wróciliśmy do redakcji. Jeżeli nadal zastawiacie się, czy jazda „Lambo” albo „Ferrari” będzie dobrym pomysłem na prezent to zapewniamy, że lepszego w tej cenie z pewnością nie znajdziecie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *