Wiadomości

Nowy SEAT LEON od 59 300zł!

11 listopada 2016
Nowy SEAT LEON od 59 300zł!

fot. materiały prasowe

Producent ogłosił ceny SEAT-a Leona po liftingu – zaczynają się od 59300 zł. Poprawiony został wygląd, dołączone zostały nowe technologie przez co otrzymał jeszcze więcej hiszpańskiego temperamentu.

Za wersję REFERENCE z silnikiem 1.2 TSI (86 KM) i manualną skrzynią biegów zapłacimy co najmniej 59300 zł,
a za egzemplarz z silnikiem diesla 1.6 TDI (90 KM) musimy przygotować 70100 zł. COPA – to nowa wersja wyposażenia w gamie SEAT-a oferująca kompletnie wyposażony samochód z silnikiem 1.2 TSI, z systemem Start/Stop oraz posiadający moc 110 KM.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Dla bardziej wymagających klientów przygotowane są wersje STYLE (76300 zł)  i XCELLENCE (81500 zł),
a najbardziej popularna wersja wyposażenia FR będzie dostępna z silnikiem 1.4 TSI (125 KM) z 6-biegową manualną skrzynią biegów i systemem Start/Stop od 81 500 zł. Wersja z automatyczną skrzynią biegów będzie dostępna od 91500 zł w wersji COPA z silnikiem 1.4 TSI 150 KM i z systemem Start/Stop.

SEAT wprowadził także nową ofertę silnikową. Klienci będą mogli wyposażyć swojego LEON-a w nowy silnik turbodiesel-a o mocy 115 KM z 6-biegową manualną skrzynią biegów. Hiszpański przedstawiciel SEAT-a dostępny będzie z silnikami o mocy od 85 KM do 300 KM z napędem przenoszonym  na przednią oś lub z napędem 4×4
z przekładnią manualną (5- lub 6- biegową) lub automatyczną (dwusprzęgłową DSG o 6 albo 7 przełożeniach).

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Dla kierowców oczekujących więcej wrażeń z jazdy przygotowana jest odświeżona wersja LEON-A CUPRA ST.
Moc została podniesiona do 300 KM czerpiąca moc z silnika 2.0 TSI. Jest to najmocniejsza CUPRA jaka powstała
do tej pory.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Leon zostanie wyposażony w asystenta jazdy w korku. Dzięki systemom utrzymania pasa ruchu i aktywnego tempomatu samochód trzyma się swojego pasa ruchu oraz sam przyspieszy i zahamuje. Wersja FR zostanie wyposażona w 8-calowy ekran dotykowy z czujnikami deszczu i zmierzchu.  Dla kierowców ceniących komfort podróży topowa odmiana XCELLENCE zostanie wyposażona m.in w dostęp bezkluczykowy (Kessy), LED-owe oświetlenie wnętrza z możliwością wyboru koloru z gamy 8 barw oraz czujniki parkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *